ما شنونده خوبی هستیم

ما همواره دوست داریم با شما در ارتباط باشیم. اگر موردی وجود داره یا می خواید چیزی رو با ما در میون بزارید، ما آماده شنیدن هستیم.

سیستم پشتیبانی
ارتباط با همه
ایمیل بفرستید
help[at]parsimods.com

سیستم تیکت خودکار با ایمیل

ایمیل و تیکت فرقی نمی کنه، همه چیز به سیستم پشتیبانی ختم میشه!

پس از ارسال ایمیل شما به آدرس اعلامی ما در پارسی مد، سیستم پشتیبانی به صورت خودکار اقدام به ساخت یک تیکت با اطلاعات ارسالی شما می کند و موارد را از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد. پس رعایت این موضوع ضروری است که ما هیچگاه اقدام به خوانش مستقیم و برسی ایمیل ها نمی کنیم بلکه تنها راه پاسخگویی ما سیستم تیکتینگ و پشتیبانی پارسی مد است. حداکثر زمان تبدیل ایمیل شما به تیکت 5 دقیقه است. پس از ارسال تیکت باید جهت پاسخگویی صبور باشید تا پاسخ ها برای شما ارسال شوند.

اگر می خواهید سوالی در مورد بازی ها و یا مد های سایت بپرسید اول بهتره از دیدگاه همون پست استفاده کنید تا نویسنده بتونه براحتی بهتون کمک کنه و در مرحله بعد برای بحث در مورد بازی و یا سوال در مورد بازی های مختلف و مد ها از انجمن سایت استفاده کنید تا همه بتونن بهتون کمک کنن. سیستم پشتیبانی و ایمیل برای موارد حساس تر مثل مشکلات حساب ها و یا فعال نشدن و خطاهای اشتراک ها و یا درخواست همکاری است. اگر بخواهید مواردی مانند خرابی لینک ها را هم گزارش کنید باید از بخش پشتیبانی استفاده نمایید. در کل بخش پشتیبانی برای مشکلات و خطا های وبسایت است به صورتی که نویسندگان و مد سازان توانند شما را راهنمایی کنند. همچنین شما می توانید تمامی انتقادات و یا راهنمایی های خود را از طریق بخش پشتیانی برای ما ارسال کنید تا بتوانیم از آن ها بهره ببریم.

بخش بزرگی از پارسی مد بوسیله انتقادات و راهنمایی های کاربران طراحی و توسعه داده شده. بیشتر فیلد هایی که هنگام دانلود می بینید، باکس های دانلود، بخش های راهنما، تصاویر مد ها و بسیاری از بخش ها همه به درخواست و راهنمایی کاربران توسعه پیدا کرده اند. اگر موردی به ذهن شما می رسد ما را بی بهره نگذارید و خطا ها و مشکلات سایت را برایمان ارسال کنید.